Книжку-розслідування про Трампа незаконно поширювали в мережі

WikiLeaks можуть звинуватити у порушенні авторських прав. Організація на своїй сторінці у Twitter поширювала електронне видання  американського журналіста Майкла Вулффа «Вогонь і лють: у Білому домі Трампа» (Fire and Fury: Inside the Trump White House). Про це повідомляє Сhicago Tribune.

Організацію можуть притягнути до відповідальності за порушення авторських прав. У Google заявили, що компанія видала файл, який був розміщений на Google Диску, як тільки це стало відомо про це. «Наша політика забороняє використання наших продуктів для розповсюдження вмісту, що порушує авторські права», — йдеться у повідомленні.

На цей момент невідомо кількість завантажень та час, який файл був у вільному доступі. На сторінці WikiLeaks у Twitter зараз близько 5,5 мільйонів користувачів.

Книжка про американського президента Дональда Трампа викликала негативну реакцію Білого дому ще до її продажу. Адвокат Дональда Трампа Чарльз Гардер хотів заборонити публікувати скандальну книжку про секрети президентської родини.

Після публікації уривків з книжки британською газетою The Guardian та поширення їх у міжнародній пресі видавці прийняли рішення запустити продаж книжки на чотири дні раніше, ніж планували.

У виданні йдеться зокрема про найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім’ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики