Серіал за «Володарем перснів» може стати найдорожчим в історії

Компанія Amazon Studio може вкласти до $ 500 млн у створення перших двох сезонів серіалу за світом Середзем’я Джона Р.Р. Толкієна. Якщо прогнози виправдаються, це буде найдорожчий серіал в історії.

Очікується, що серіал стане приквелом до кінотрилогії «Володар перснів», витрати на яку були майже вдвічі менше — $ 281 млн без урахування інфляції і витрат на маркетинг.

За даними джерел, тільки права на екранізацію творів знаменитого англійського письменника, які Amazon викупила у студії Warner Bros. Television, коштували $ 250 млн.

Даних про терміни виходу серіалу і команді його творців поки немає. Толкієнівську сагу кілька разів адаптували для радіо і двічі — для великого екрану, але її вперше буде екранізовано в малому форматі.

Глава Amazon Джефф Безос особисто зацікавлений в успіху екранізації, оскільки сам є шанувальником жанру фентезі. Зацікавленість в масштабному проекті з Толкієна вписується в нову концепцію Amazon, яка має намір відійти від нішевих серіалів і залучити ширшу — можливо, міжнародну — аудиторію.

 

Джерело — finance.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики