Дитячий форум у Львові: повна програма

 

«Дитячий Форум у Львові» – один із найбільших фестивалів України, цілковито присвячений дітям. Він заснований та проводиться  ГО «Форум видавців» з 2007 року.

Цього року він проходитиме з 10 по 13 травня. Організатори пропонують відвідувачам перенестися до чарівного королівства та віднайти «8 ключів Буквордсу». Все відбуватиметься у форматі великої гри. Необхідно врятувати королівство, шукаючи ключі на тематичних землях, де відбуватимуться цікаві майстер-класи, ігри, книжковий ярмарок та  багато інших подій та заходів.

З повною програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.

Цільова аудиторія: діти молодшого та середнього шкільного віку, старшокласники, групи учнів з вчителями та бібліотекарями, юні книголюби.

Простір Дитячого Форуму буде поділений на зони за зацікавленями. Це майданчики науки та мейкерства, крафту, літератури, зоокуточок. Щороку частина заходів включає інклюзивні події.

Мета форуму – показати дітям, що читання – це цікаво. І що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі, необхідно вміти включити уяву. Крім того, організатори сподіваються, що фестиваль сприятиме розвитку учнів у всіх сферах науки та мистецтва; вихованню соціальної відповідальності серед дітей та підлітків; залученню дітей із малозабезпечених сімей тощо.

На сайті Дитячого форуму вже можна придбати квитки.

Джерело:  Дитячий форум у Львові

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики