Український культурний фонд приймає заявки на конкурс проектів

Будівля розташування Українського культурного фонду в Києві по вулиці Івана Франка, 19
Український культурний фонд (УКФ) розпочав приймати заявки культурно-мистецьких проектів.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомила виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів.

«Після оголошення конкурсу у нас дедлайн до подачі заявки — 2 липня 2018 року. Тому, стартуючи відучора, ми чекаємо на ваші проектні заявки, які після 2 липня пройдуть технічну оцінку в дирекції Українського культурного фонду і після технічної оцінки будуть направлені до експертних рад. Така оцінка триватиме місяць, до 9 серпня, тоді ми отримаємо протоколи і оцінки від експертів, на базі чого вже буде прийнято рішення, чи буде підтримана заявка УКФ, чи ні. Після цього ми з аплікантами, котрі пройдуть відбір експертних рад, будемо підписувати договори і з вересня вже можна буде розпочати свої проекти», — зазначила Федів.

При цьому Федів наголосила, що початок проекту має розпочатись не раніше 1 вересня 2018 року, однак реалізувати проект необхідно до грудня (вже у грудні Український культурний фонд звітуватиме про результати своєї діяльності).

Також у фонді визначили пріоритети, відповідно до яких кожен охочий може подавати заявку до відповідного напрямку, з якими можна ознайомитися на сайті перед поданням заявки.

Загалом Український культурний фонд планує підтримати близько сотні індивідуальних проектів, у напрямку національної співпраці — близько 50-ти проектів та близько 15-ти проектів міжнародної співпраці.

Джерело — Укрінформ.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики