Уряд назвав переможців премії ім. Лесі Українки за твори для дітей і юнацтва

 

Уряд 13 червня ухвалив постанову про присудження премії Кабінету міністрів імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» премію присуджено письменниці Марії Мороз (Морозенко) за книги «Іван Сірко — великий характерник», «Іван Сірко — славетний кошовий», повість «Я закохалася».

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» лауреатом премії імені Лесі Українки за 2017 рік стала художниця-графікиня Катерина Іванова за художнє оформлення книг «Йде до нас колядочка», «Пісня тоненької очеретини» Василя Чухліба; «Лісовий урок» Станіслава Шаповалова.

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» премію присуджено головному режисерові анімаційної студії «Новаторфільм» Степану Ковалю за анімаційний серіал «Професіонали».

Премія Кабінету міністрів імені Лесі Українки була заснована за пропозицією Держкомтелерадіо у 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики