Держкіно долучилося до акції «Вголос. Читаємо оповідання О. Сенцова»

Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, режисер Олесь Санін і актор В’ячеслав Довженко долучилися до акції «Вголос. Читаємо оповідання О.Сенцова».

Голова Держкіно Іллєнко, режисер Санін і актор Довженко на камеру прочитали оповідання Сенцова. Вони записали ролик, де читають на камеру оповідання зі збірника «Рассказы» Олега Сенцова.

«Українські кінематографісти — колеги та друзі режисера — скористалися текстами оповідань з автобіографічної збірки “Расказы” Олега Сенцова видавництва “Лаурус” 2015 року, щоб висловити свою підтримку», — зазначили у Держкіно.

В агентстві наголосили, що всі охочі можуть долучитися до акції на підтримку Олега Сенцова та прочитати на камеру оповідання з його збірника.

Як повідомлялося, незаконно засуджений в РФ за сфабрикованими обвинуваченнями в терористичній діяльності український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів в РФ.

У цілому в Росії та анексованому Криму утримують близько 70 українських політв’язнів, у тому числі журналіста Укрінформу Романа Сущенка, незаконно засудженого до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Джерело — Укрінформ.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики