Творча майстерня «Аґрафка» здобула нагороду у Пекіні

Ілюстрації Романи Романишин і Андрія Лесіва для поетичної книжки Олени Гусейнової «Супергерої», яка у 2016 році вийшла друком у «Видавництві Старого Лева».

Роботи Романини Романишин і Андрія Лесіва (творчої майстерні «Аґрафка») для поетичної книжки Олени Гусейнової «Супергерої», яка у 2016 році вийшла друком у «Видавництві Старого Лева», визнали найкращими на Міжнародному книжковому ярмарку в Пекіні.

«Вау! Наші ілюстрації для книги “Супергерої” здобули New Talent Prize на конкурсі ілюстрації Ananas, який щороку проводить Міжнародний книжковий ярмарок в Пекіні! Радіємо!», – написали на  сторінці  творчої майстерні «Аґрафка» у Facebook Романа Романишин і Андрій Лесів.

Цього року за премію New Talent Prize of 2018 BIBF Ananas Illustration Exhibition змагалися понад 2,5 тисячі робіт з різних куточків світу. Для подальшої участі у змаганні у конкурсі журі відібрали лише 411 робіт, які потім представили у каталозі та експонували на виставці. У фінал конкурсу пройшли лише 66 художників, серед яких були роботи ще однієї української ілюстраторки, авторки книжок «Зубр шукає гніздо», «Ведмідь не може спати», «Туконі – мешканець лісу» Оксани Були.

Нагадаємо, що у 2017 році книжка Олени Гусейнової «Супергерої», дизайн якої виконала творча майстерня «Аґрафка» , стала переможцем у категорії «Проза та поезія» на конкурсі «Найкращий книжковий дизайн» в рамках VII міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Читайте також:

Ілюстрації майстерні «Аґрафка» в Італії визнали найкращим нон-фікшином для дітей

Творча майстерня «Аґрафка» знову відзначена за ілюстрацію — у Польщі

Ілюстратори майстерні «Аґрафка» отримали нагороду у Франції

«Аґрафка» потрапила до престижної міжнародної спільноти художників

Також  у 2017 році книжка-картинка Романи Ромнишин «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди BIB PLAQUE від Бієнале Ілюстрації у Братиславі. У 2018 році Романа та Андрій стали переможцями Bologna Ragazzi Award 2018 у номінації Non Fiction за книжки «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу».

Джерело: Видавництво Старого Лева

Всі фото – з офіційного сайту Видавництва Старого Лева.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики