Міжнародний письменницький табір для молодих авторів: приймають заявки

11 – 22 листопада 2018 року, Вірменія. Фонд літератури ARI та Посольство США у Вірменії пропонують набути досвід творчого письма для молодих авторів з Вірменії, Грузії, Росії, Туреччини та України.

Міжнародний письменницький табір “Писати у Вірменії” – це шанс для молодих письменників зібратися в одному місці, прослухати велику десятиденну програму, обмінятися знаннями та досвідом. Програма табору розроблена у співпраці з Міжнародною письменницькою програмою Університету Айови і базується на її моделі “Between the Lines” (“Між рядками”). Керівниками табору стануть професійні лектори Міжнародної письменницької програми у співпраці з відомими авторами з кожної країни-учасниці програми.

Програма складатиметься з лекцій з літератури та інших творчих дисциплін, практичних сесій з творчого письма як англійською, так і рідною мовами, занять з роботи з фото, відео та з сценічних виступів, драматургії, поетичного слему; вправ з командотворення та комунікації, читань, групових дискусій, національних днів, культурних турів та приємного проведення часу.

Робоча мова табору – англійська. Програма покриє витрати на проїзд, проживання та харчування на весь період програми. Учасники програми несуть відповідальність за власні візові процедури та витрати.

Вимоги: 18-24 років, практичне володіння англійською мовою, великий інтерес до письменництва як майбутньої кар’єри.

Для подачі заявки надсилайте, будь ласка, відповідні матеріали на обидві електронні адреси: litlab@artarsenal.gov.ua і info@ariliterature.org

Заповнена аплікаційна форма (англійською мовою);
Мотиваційний лист (українською мовою);
Мотиваційний лист (англійською мовою)
Резюме (українською мовою);
Резюме (англійською мовою)
Зразок твору (українською мовою; 250-500 слів художньої прози або 25-50 рядків поезії);
Зразок твору (англійською мовою; мінімум 200 слів художньої прози або 20 рядків поезії).

Дедлайн подачі заявок – 30 вересня 2018 року.

Джерело: Мистецький арсенал

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики