У Києві привернули увагу до проблем дитячої періодики

Світлина із сайту Kyivtoday

11 листопада відбувся І Всеукраїнський форум «Дитячим дотиком пера», що був організований Київським палацом дітей та юнацтва, дитячою ігровою газетою «Я сам/А» за підтримки органів виконавчої влади. Участь у форумі взяло близько 350 гостей – дітей і дорослих, делегації з різних регіонів України, народні майстри, дитячі художні колективи, представники дитячих та «дорослих» ЗМІ.

Основна мета форуму привернути увагу до стану дитячих періодичних видань в Україні, що стало предметом обговорення в межах панельної дискусії «Сучасний стан періодики для дітей. Проблеми та перспективи» за участі представників міністерств освіти та науки, культури, молоді та спорту, товариств «Просвіта», «Знання» тощо.

Для наймолодших учасників відбувся кінопоказ документального фільму «Іван Богун» (режисер – Дмитро Ломачук), презентація книжки Оксани Діброви «Фортеця рідних святинь» та молодіжного он-лайн-журналу «Молодь без кордонів» в рамках проекту ІТА «ЮН-ПРЕС» «Відкриваємо світові Україну», фотовиставка Тетяни Завойської «Вільні змалку – Майдан для всіх поколінь» і виставка рушників і картин від Зої Ружин. А також майстер-класи з виготовлення сувенірів, концерт та інші заходи.

Очікується, що за посередництва Державного комітету телебачення та радіомовлення рекомендації учасників форуму будуть донесені до представників уряду та профільних відомств.

Джерело: Kyivtoday

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики