Роботи двох українських ілюстраторок покажуть на Bologna Children’s Book Fair

Ілюстрація Анни Сарвіри з ФБ-сторінки художниці.

Від України до цьогорічного списку з 76 найкращих ілюстраторів увійшли Анна Сарвіра та Ольга Штонда.

14 січня Bologna Children’s Book Fair (Болонський ярмарок дитячої книжки) оголосив список відібраних ілюстраторів до експонування у 2019-му році. До їх числа увійшли 76 ілюстраторів з 27 країн, чиї роботи зможуть побачити відвідувачі Bologna Children’s Book Fair вже цієї весни. Від України до престижного списку потрапили роботи двох художниць – Анни Сарвіри та Ольги Штонди.

Ілюстраторка і співзасновниця Клубу ілюстраторів Pictoric Анна Сарвіра. Фото – з ФБ-сторінки художниці.

Всього ж на розгляд журі Виставки ілюстраторів Болонського ярмарку дитячої книжки цього року надійшли роботи від 2901 художника з 62-х країн. Про це йдеться на сайті Bologna Children’s Book Fair.

Художниця Ольга Штонда. Фото – kyiv.ridna.ua.

Болонська виставка ілюстрації відбувається щороку, починаючи з 1967-го. Вона має на меті представити основні тренди сучасної світової ілюстрації і відкрити в ній нові імена.

Члени журі відбирають цьогорічних учасників Виставки ілюстраторів. Фото – bolognachildrensbookfair.com

Роботи Анни Сарвіри не вперше експонуватимуться на цій виставці. У 2017-му році її ілюстрації до книжки «Геть дорослих!» також були відібрані на виставку  Bologna Children’s Book Fair.

Болонський ярмарок дитячої книги (Bologna Children’s Book Fair) — щорічна літературна виставка, заснована у 1963-му році. Цього року він проходитиме з 1 по 4 квітня і буде вже 56-м за рахунком.

Джерело: bolognachildrensbookfair.com

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики