Під час Docudays UA дітям покажуть Бібліотеку майбутнього

@Docudays UA

Простір DOC/САДОК для молодших відвідувачів фестивалю Docudays UA (23-30 березня 2019) організує низку заходів.

Цього разу зі студією Ridni animation діти 6-10 років створюватимуть мультфільми. Відбудеться квест бібліотекою, де учасники вчитимуться не тільки довіряти інформації, а й перевіряти її у віртуальному світі. Аналізувати, чи будь-який пароль є надійним, дізнаватися більше про рекламу. І звісно, винаходити власний рекламний постер для бібліотеки. Запланований візит справжнього кіберполіцейський.

Візит до Дитячої публічної бібліотеки (вул. Межигірська, 25) має на меті стимулювати увагу до книжкової культури та розвивати критичне мислення дітей. Бібліотека майбутнього – це проект оновлення публічних бібліотек Києва, який реалізується за підтримки Департаменту культури КМДА з 2017 року і спрямований на модернізацію приміщення бібліотеки, оновлення книжкового фонду, розширення програм дозвілля для дітей та підлітків, збільшення технічних можливостей бібліотеки та розвиток іміджу бібліотеки, в цілому.  Поєднання зусиль громадського активу, приватного бізнесу та державних структур дає можливість здійснювати зміни максимально ефективно.

Протягом шести днів підлітки віком 10–14 років зніматимуть #МійФільмПро разом з тренерами центру з розвитку медіаграмотності «Медіана». Спілкуючись з містян(к)ами та експерт(к)ами, вони спробують розібратися в тому, наскільки добре ми вміємо перевіряти інформацію та як часто потрапляємо на гачок фейкових новин. Окрім цього, на підлітків чекають зустрічі з програміст(к)ами, журналіст(к)ами та «білими» хакерами у форматі «Живої бібліотеки».

А допомагати розважатися нашим найменшим і найактивнішим відвідувачам віком 3–6 років будуть вихователі дитячого центру «Мудрагелик». Також на них чекають малювання, аплікації, настільні ігри та веснянки від фольк-студії «Правиця».

Деталі будуть оголошені згодом.

Джерело: Docudays UA, Бібліотека майбутнього 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики