Дмитро Дроздовський вдався до погроз?

Дмитро Дроздовський. Світлина із сайту МОН

Таку думку висловила Тамара Гундорова, яка й далі слідкує за розвитком резонансного скандалу в Інституті літератури імені Тараса Шевченка, пов’язаного із викриттям плагіату у докторській дисертації відомого літературознавця Дмитра Дроздовського.

#плагіат_ДДЯк гуманізація плагіату веде до прийняття плагіатуВсе більше переконуюся в тому, що зараз треба говорити…

Posted by Tamara Hundorova on Monday, 18 March 2019

Читайте також: Доктор богослов’я поцупив статтю відомої літературознавиці

«В МОН говорять про те, що ДД є там просто «ніким», «одним із багатьох», а діють по-іншому, призначаючи його головою журі мовно-літературного конкурсу для учнів та студентів імені Шевченка. В редколегії «Всесвіту», куди, до речі, входять дуже достойні люди, здається, досі ніхто не висловив свою позицію у зв’язку з плагіатом свого головного редактора», – зазначила пані Гундорова.

Читайте також: Дмитра Дроздовського звинуватили у плагіаті

Водночас, в Інституті літератури Дмитру Дроздовському висловили ультиматум: «визнати або звільнитися». На ультиматум, за твердженням пані Гундорової, він «просто начхав, навіть більше – пішов у наступ, погрожуючи судами, вимагаючи, щоб його дисертацію (яку, він твердить, уже переробив) негайно поставили на обговорення у відділі, бо він має захиститися цього року».

Єдиний вихід із ситуації, який бачить учасниця історії, цілковитий академічний бойкот пана Дроздовського: «Тобто не приймати до друку статей Дмитра Дроздовського, не допускати до участі в конференціях – до того часу, поки він публічно не визнає свій плагіат. Інакше плагіат стане нормою української (псевдо)науки»

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики