Держкомтелерадіо відмовив двом видавництвам у ввезенні книжок із Росії

Із сайту Держкомтелерадіо.

Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Етніктрейд» та ПП «Видавництво «Махаон-Україна» у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора 17 книжок, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

Ознаки пропаганди держави-агресора, її органів влади, імперських геополітичних доктрин та комуністичного тоталітарного режиму виявлено у книгах московських видавництв «Синдбад», ТОВ «Издательская Группа «Азбука-Аттикус» та самарського видавництва «ИД Бахрах-М».

Зокрема, не дозволено ввозити в Україну з метою розповсюдження серії книжок з психології Д. Райгородського (видавництво «ИД Бахрах-М»), оскільки експерти знайшли в ілюстраціях та змісті елементи пропаганди комуністичного тоталітарного режиму.

У передмові до книги Михайла Булгакова «Мастер и Маргарита» видавництво «Азбука-Аттикус» пропагує представників російського кіно Юрія Кару, Миколу Бурляєва, Валентина Гафта, які за публічну підтримку військової інтервенції в Україну внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Це видання не буде розповсюджуватися в Україні.

Також відмовлено у наданні дозволу на ввезення книги Олівера Стоуна та Пітера Кузника «Нерассказанная история США» московського видавництва «Азбука-Аттикус». Експерти визнали, що книга містить низку створених радянською пропагандою міфів про український національно-визвольний рух, які давно вже спростовані істориками за допомогою фактів і документів.

Джерело: Держкомтелерадіо

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики