Книга Лесі Мельничук про Голодомор отримала міжнародну відзнаку

@Carina Hoang Communications

Книга австралійської дослідниці та авторки Лесі Мельничук отримала золоту медаль від міжнародної премії Independent Publisher Book Award 2018 (IPPY Awards).

Про це повідомив Український інститут Америки (Ukrainian Institute of America).

«Вітаємо україно-австралійського автора Лесю Мельничук, кандидатку філологічних наук з отриманням золотої медалі від премії Independent Publisher Book Award 2018 за книгу «Голодомор: приглушені голоси голодних дітей», — повідомляє установа.

Книга написана у співавторстві з Філіпом Вебстером, об’єднує 40 історій тих, хто пережив Голодомор 1932-33 років і потім а потім мав змогу емігрувати за кордон, до Австралії.

Читайте також: Маріо Варґас Льйоса привернув увагу до Голодомору

У передмові пані Мельничук підкреслює, що Голодомор в Україні 1932-33 років був геноцидом.

Премія Independent Publisher Book Award має на меті збільшити визнання незалежних авторів, які публікуються самостійно щороку.

Наразі триває збір підписів під петицією до німецького бундестаґу щодо офіційного визнання Голодомору актом геноциду українського народу. Підписати можна тут до 27 травня. Для цього слід пройти коротку реєстрацію та підтвердити підпис через електронну пошту шляхом переходу за посиланням, яке автоматично генерується. Підписувати петицію можуть всі незалежно від громадянства та країни проживання.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики