Олеся Здоровецька виступить у Києві з музичною програмою на вірші українських поетів «Звуки сказу»

 

Фото з фейсбук-сторінки фестивалю Bouquet Kyiv Stage

22 серпня о 19.00 у саду «Софії Київської» виступить Олеся Здоровецька з музичною програмою на вірші українських поетів «Звуки сказу». Концерт відбудеться в рамках фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. Вхід на усі події фестивалю — вільний. Потрібно сплатити лише за вхідний квиток на територію «Софії Київської», це — 50 гривень.

«Звуки сказу», — це музична програма на вірші українських поетів та поеток Любові Якимчук, Олега Лишеги, Маріянни Кіяновської, Юрія Іздрика, Ірини Старовойт, Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Галини Крук, Юрія Тарнавського, Григорія Чубая, Ліни Костенко та інших. Це мистецький проект, який спробує об’єднати та задовольнити естетичні потреби поціновувачів свіжої, глибокої та змістовної музики.

«Поезія і музика для мене є найчеснішими. Поезія пропонує оптику, яка дозволяє тобі сприймати світ таким, яким він є і, разом з тим, дуже особистісно, інтимно, — розповіла Олеся Здоровецька в ефірі «Громадського радіо». —Вірші відбиралися абсолютно інтуїтивно».

Олеся Здоровецька — українська перформерка, яка проживає в Ірландії, а саме у місті Дублін. Працює у галузі музики як співачка та композиторка, а також створює сучасні культурні проекти. Працює з імпровізаційною, новою академічною, джазовою, афро-карибською та експериментальною музикою. Творить саунд-дизайн для театру і кіно.

В Україні Олеся Здоровецька неодноразово долучалася до організації мистецьких перфомансів. Серед них  —  проект «Звуки сказу», фріджазовий проект «Aphrodite» та інші. Олеся є засновницею та кураторкою поетично-музичної платформи Phonica, а також міжнародної культурної ініціативи UI Platform. Як композитор написала музику до фільму Олександра Фразе-Фразенка «Дім на сімох вітрах. Портрет Василя Махна».

Музична програма «Звуки сказу»:

Авторка і виконавиця — Олеся Здоровецька (голос, цитра).

Де: Національний заповідник «Софія Київська», зал «Хлібня».

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ за наявності вхідного квитка на територію музейного

комплексу Софія Київська і Золоті ворота (50 грн)

Реєстрація на концерт —  за посиланням.

Повна програма фестивалю Bouquet Kyiv Stage  — тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики