Міністр Тимофій Милованов не читає книжок

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов  зізнався на своїй сторінці у Facebook, що не читає книги, бо йому нудно.

«Всі читають книжки. Вважається, що всі читають. Це модно. Це корисно. Це для освіти і розвитку. Про це пишуть у соцмережах. Влаштовують флешмоби. Розповідають про великих людей, які читають по 300 книг на рік. Мені читати книжки нудно.

Цей текст для тих, хто книжки не читає. Я один із вас. Я науковець. Я постійно навчаюсь. Я створюю нові наукові статті і освітні курси. Я розвиваю бізнес. Я вважаю освіту найважливішою метою для кожної людини. Але я книжок не читаю і іншим не раджу.

Книжки – це развлєкуха, а не освіта. Сьогодні мені подобається інша развлєкуха – серіали та кіно, подорожі та ресторани. А також танці та клуби. Так, інколи я читаю книжки, але тільки для развлєкухи. Серйозні книжки. Для фану».

Також на думку Милованова, самоосвіта через читання книжок – це самообман. Він вважає, що наразі так ніхто не навчається. Міністр пише, що читання – це пасивний метод сприйняття інформації, а в сучасному світі освіта відбувається через «дискусії, дебати, суперечки».

Наприклад, Милованов, для написання наукових статей, читає інші наукові статті, дивиться презентації колег, та обговорює ідеї на ланчі з друзями.

Він порадив не змушувати себе читати книжки, якщо не хочеться.

Тимофій Милованов – почесний президент Київської школи Економіки (KSE).

Джерело: Українська правда

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики