Відомий переможець премії «Золотий хрін»

facebook.com

Став відомий цьогорічний переможець премії «Золотий хрін» за найгірший опис сексу в українській літературі – ним став Василь Слапчук «за німфоманку з вагіною на замку» у його книзі «Роман & Роман».

Ось один з уривків його прози:

«Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку. Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети.

Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли у тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо».

Повністю текст можна прочитати тут.

Премією «Золотий хрін» нагороджують «за найгірший (недоречний, брутальний, позбавлений смаку) опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури».

Премією нагороджують не лише авторів прози, а й поетів та драматургів.

До журі входять Таня Микитенко, журналістка і засновниця проєкту «Рагу.лі», літературний критик Юрій Володарський, письменниця Анна Малігон, а також літературна критикиня Тетяна Трофименко.

За результатами читацького опитування переможцем став Максим Деккер із оповіданням «Le trip, mon amour» зі збірки «Львів. Доза. Порно».

Як кажуть організатори, він переміг за опис «огидного наркоманського сексу».

Джерело: BBC News Україна

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики