Ukrainian Young Book Design Awards 2020 почав прийом заявок

 

У 2019 році видавництво «Основи» та студія L/Y (ex Hooga) започаткували конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього року він відбудеться знову.

З 24 січня до 1 березня 2020 року приймаються роботи у чотирьох номінаціях:

  • візуальна концепція книжки; 
  • макет і верстка; 
  • серія ілюстрацій;
  • обкладинка.

У кожній з номінацій журі обере по одному переможцю, а також ще одного фіналіста, який отримає Гран-прі та грошовий приз 500.

Участь у конкурсі – безкоштовна.

Один учасник може подати необмежену кількість заявок у різних номінаціях. Учасники самостійно обирають теми для своїх концепцій чи ілюстрацій. Конкурсні роботи на момент подання не повинні бути опублікованими книжковими проєктами.

Учасниками конкурсу можуть бути всі охочі від 14 до 30 років, незалежно від своєї спеціалізації, національності чи країни проживання.

«Завдяки дизайну можна розповідати історії. Ми не обмежуємо учасників у темах робіт і приймаємо заявки від дизайнерів з усього світу. Ми цінуємо свободу і хочемо почути історії, які люди самі хочуть розповісти через дизайн», – говорить Дмитро Яринич, керуючий партнер L/Y (ex Hooga).

Суддями конкурсу будуть:

  • Антон Борзов, перший дизайнер WhatsApp. Понад 20 років займається дизайном. Зараз будує дизайн в стелс-режимі в новому пошуковому стартапі.
  • Дмитро Барбанель, відповідальний за візуальний стиль журналів Esquire, «Вокруг света», Interni, Citizen K.
  • Сергій Майдуков, ілюстрації якого публікують у The New Yorker, The Washington Post, The Guardian, The Financial Times.

«Нам цікаво відкривати нові імена в дизайні та чути голоси, яких ми ще не знаємо», – каже Анна Копилова, арт-директорка видавництва «Основи».

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно подати онлайн-заявку.

Дивіться роботи переможців Ukrainian Young Book Design Awards у 2019 році за посиланням.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики