Відома фокус-тема Book Space 2020

facebook.com

29-31 травня 2020  року у Дніпрі відбудеться міжнародний книжковий фестиваль Book Space.

В центрі цьогорічного фестивалю – спеціальна програма «Майбутнє: (анти)утопії».

«Яким ви бачите майбутнє? Світлим чи темним? Футурологи та аналітики нескінченно забезпечують нас версіями в обох тональностях. Але поруч із цією дуеллю утопій із антиутопіями лунають інші, водночас простіші та складніші питання, які мільйони людей щоденно ставлять до майбутнього».

«Книжковий фестиваль «Book Space», як завжди, прагне охопити все й одразу. Для нас важливо і полинути думками до гіпотетичної колонії на Марсі, і не відвести очей, уважно вдивляючись у щоденну бідність, яка сама собою нікуди не подінеться, хоч би яка з нами трапилася сингулярність. Саме це ми плануємо робити в центральній програмі фестивалю», – йдеться на сайті фестивалю.

Програму буде реалізовано в трьох окремих, але пов’язаних локаціях: Білій, Чорній та Сірій залах. Біла та Чорна зала будуть присвячені, відповідно, оптимістичним і песимістичним лекціям та дискусіям про майбутнє. У Сірій залі кожен зможе у формі мультимедійної інтерактивної виставки зустрітися з тією реальністю сьогодення, якій наше майбутнє має дати раду.

Джерело: офіційний сайт Book Space

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики