У мережі з’явився трейлер фільму «Номери» за п’єсою Олега Сенцова

dt.ua

У мережі з’явився офіційний трейлер фільму «Номери» Ахтема Сеїтаблаєва, який був знятий за п’єсою Олега Сенцова. Прем’єра картини відбулася минулого тижня в рамках Berlinale Special Берлінського кінофестивалю.

Фільм «Номери» був зрежисований дистанційно і є унікальним явищем для української кіноіндустрії. Над стрічкою працював тандем двох режисерів – Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував в колонії суворого режиму на півночі Росії, і Сеїтаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом з продюсером фільму Анною Паленчук.

«Наша творча група повернулася з Берліну, де відбулася приголомшлива прем’єра «Номерів». Овації, увага, рецензії, які ми отримали, свідчить про те, що наш фільм був серед тих, які привернули до себе найбільшу увагу. Тепер часте питання, яке ми отримуємо, – «коли український глядач зможе подивитися фільм?». «Номери» активно запрошують на кінофестивалі, фільм обов’язково отримає свою власну фестивальну історію. В український прокат фільм вийде восени, а зараз для українського глядача ми підготували розширену версію трейлера. Більшість кінокритиків відзначили унікальний акторський склад і в трейлері ми рівноцінно показали всіх наших талановитих акторів», – поділилася Паленчук.

Картина заснована на п’єсі Сенцова, яка була написана в 2011 році. На старому стадіоні 10 біатлоністів під наглядом двох суддів існують, підкоряючись древнім правилами, записаним у великому фоліанті, який ніхто з них не читав. У кожного є свій номер, і всі поклоняються божеству, якого звуть Нуль. Мало-помалу загострюються суперечності, назріває бунт, і номери перестають підкорятися правилам. Наслідки непередбачувані.

Джерело: ZN.UA

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики