Скасовано Лондонський книжковий ярмарок

Лондонський книжковий ярмарок, одну з найбільш масштабних міжнародних бізнес-подій книжкового світу, скасували через спалах коронавірусу. Перед цим кілька великих видавців та агенств відмовились брати участь у ярмарку, через небезпеку, на яку організатори наражали здоров’я людей.

«Лондонський книжковий ярмарок-2020, який мав відбутися 10–12 березня у виставковому центрі Олімпія, в Лондоні, скасовується через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Європі», – йдеться в офіційній заяві організаторів Reed Exhibitions.

Організатори зазначають, що вони прийняли таке рішення згідно з вказівками уряду і порадами органів охорони здоров’я. Також вони висловили вдячність усім, хто працював над підготовкою книжкового ярмарку.

За словами Reed Exhibitions книжковий ярмарок продовжить роботу вже у 2021 році.

Лондонський книжковий ярмарок щороку збирає понад 25 000 людей, він є глобальним ринком з організації домовленостей щодо купівлі-продажу прав та поширення інформації у пресі, аудіо-матеріалах, на телебаченні, в кінематографі та цифрових каналах комунікації. У 2020 році ярмарок святкує своє 50-річчя. Цього року почесним гостем ярмарку мало стати місто Шарджа в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Нагадаємо, що раніше також скасували Лейпцизький та Паризький книжкові ярмарки.

Джерело: BBC News

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики