Про нас

«ЛітАкцент» — видання, покликане бути провідником у світі сучасного письменства. Той, хто більш-менш систематично відвідує книгарні в Києві, або ж у якомусь іншому місті чи містечку України (там, де вони ще залишилися!), хто має смак до гарної літератури і хоче зіставити свої оцінки новинок із судженнями літературознавців («реєстрових» і «новобранців») – може зазирнути на наш сайт.

Найбільше уваги ми приділятимемо постатям і творам помітним, хоча не будемо оминати й «каламуть» літературного потоку.
Чіпатимемо й авторитети, особливо «дуті». Тому готуйтеся до зустрічі з думками дискусійними, гострими – і сприйміть їх як запрошення до полеміки.

Акцент – це вибір, оригінальне міркування, привертання уваги, «орієнтація на місцевості», проте аж ніяк не претензія на остаточність оцінок.

Мандруймо, отож, дорогами сучасної літератури – української і зарубіжної! Сподіваємося, що в цих подорожах ви не будете нудьгувати.  Для того й відкриває свої сторінки «ЛітАкцент» – видання для homo sapiens, себто для тих, хто вірить, що Слово і Думка можуть багато.

Матеріали сайту оновлюються щодня.

Володимир Панченко – шеф-редактор

Ірина Троскот – головна редакторка

Володимир Шелухін – редактор

Марія Семенченко – редакторка, кураторка рубрики «Самовидець» і конкурсу художнього репортажу «Самовидець» імені Майка Йогансена

Ольга Петренко – редакторка, кураторка рубрики «ProМинуле» й конкурсу історичної прози «ProМинуле»

Наші контакти для відгуків і пропозицій:

е-маіl: redaktor[собака]litakcent.com

facebook.com/litakcent

Матеріали для поліграфії:

png Логотип Літакцент PNG
ai Логотип Літакцент AI
jpg Логотип Літакцент JPG
eps Логотип Літакцент EPS
pdf Логотип Літакцент PDF
zip Все одним архівом